KARAMAN BELEDİYESİ BÜTÇE GÖRÜŞMELERİ TAMAMLANDI 2018 YILI İÇİN 200 MİLYONLUK BÜTÇE/HABERLERİ

Karaman Belediyesi 2018 bütçe görüşmeleri tamamlandı. Görüşmeler sonucu belediye meclisi tarafından kabul edilen bütçe karara bağlandı.

Karaman Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısında 2018 yılı bütçesi görüşüldü. Belediye Meclisi tarafından kabul edilerek karara bağlanan ve 2018 yılında belediyenin yatırım ve hizmetler için öngörülen bütçesi 200 Milyon TL.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan bütçe görüşmeleri sonunda yapmış olduğu açıklamada; “Karaman Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha huzurlu daha gelişmiş ve marka bir kentte yaşamaları ve şehrimizin daha modern hale gelmesi için yatırım ve hizmetlerimize devam ediyoruz. Bütçemizi en verimli şekilde kullanarak, daha fazla yatırım ve hizmet üretiyoruz. 2018 yılı bütçemiz 200 Milyon TL olarak belediye meclisimizce karara bağlandı. Bütçe çalışmalarına katılan komisyon ve meclis üyelerine, belediye personellerimize teşekkür ediyorum. İnşallah son yıllarda hayata geçirdiğimiz proje ve hizmetlere 2018 yılında da devam edeceğiz. Milletimizden aldığımız destek ile yine milletimiz için hizmet edeceğiz” dedi.

Bütçede En Büyük Pay Yatırımlara Ayrıldı

Belediyenin yatırımcı birimleri olan Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü 2018 yılı bütçesinden büyük pay alan birimler oldu. Bu da gösteriyor ki 2018 yılı da yatırım ve hizmetlerle dolu bir yıl olacak.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir