KARAMAN BELEDİYESİ – AHİ EVRAN OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMETÇİK İÇİN AFRİN GÖSTERİSİ

AHİ EVRAN OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN MEHMETÇİK İÇİN AFRİN GÖSTERİSİ

Karaman Ahi Evran Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 38 gündür devam eden Zeytindalı Harekâtı’nda operasyona katılan Mehmetçiklerimiz için bir dans gösterisi düzenledi. Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da gösteriyi izledi.

Zeytin Dalı Harekatında 38 gündür tüm dünyaya kahramanlık ve insanlık dersi veren Mehmetçiklerimiz ve Öso ordusuna Türkiye’nin dört bir yanından destek yağmaya devam ediyor. Karaman Ahi Evran Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri de kahraman Mehmetçiklerimize moral vermek ve desteklerini göstermek için bir dans gösterisi hazırladı. Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da gösteriyi ilgi ile izledi.

Öğrencileri tebrik eden Başkan Çalışkan, program sonrasında gösteriye katılan öğrencilerle ve Ahi Evran Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ile birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir