Karaköprü Belediyesi personeline ‘sigara bırakma” semineri verildi

KARAKÖPRÜ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘SİGARA BIRAKMA” SEMİNERİ VERİLDİ

Karaköprü Belediyesi bünyesinde çalışan personele Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Programları Birim Sorumlusu Dr. Öznur Bulut Gazanfer tarafından ‘Sigaranın zararları ve bırakma yolları” konulu seminer verildi.

Karaköprü Belediyesi’nin aylık personel toplantısında belediye bünyesinde çalışan personele 9 Şubat “Dünya Sigarayı Bırakma” günü kapsamında sigaranın zararları ve bırakma yolları konulu seminer verildi.

Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Programları Birim Sorumlusu Dr. Öznur Bulut Gazanfer tarafından verilen seminerde, personele sigarayı bırakma yolları anlatıldı.

Seminer sonrası açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Karaköprü’nün nüfusunun 171 Bine yükseldiğini, bu artışla birlikte personelin daha fazla çalışması gerektiğini söyledi.

Başkan Baydilli, rutin olarak yaptıkları personel toplantılarında kurum içerisindeki eksikliklerini ve personelin daha iyi hizmet vermesi için yapılabilecekleri konuştuklarını kaydederek, bu ayki toplantıda  Dr. Öznur Bulut Gazanfer hocamız tarafından sağlıklı bir yaşam konusunda sigara bırakma konulu eğitim verildiğini belirtti.

Başkan Baydilli, “Bizim buradaki ana amacımız ayda bir de olsa bir araya gelerek sizlerle muhabbet etmek. Vatandaşlara hizmet yapıldığı sürece bir problem yoktur. İnşallah bizler hizmetin en iyisini vatandaşlarımıza götürmek için elimizden geldiği kadar çalışıyoruz” dedi.

Karaköprü’nün nüfusunun 171 bine yükseldiğini söyleyen Başkan Metin Baydilli, “Karaköprü’müzde son 5 yılda 70 bin nüfus artışı olmuş. Bizim çok çalışmamız gerekiyor. Karaköprü’müz 2017’de 18 bin artarken Haliliye ve Eyyübiye’de ortalama 2-3 bin artış oldu. Bu neyi gösteriyor. Karaköprü personeli bu nüfus artışı oranında performansını daha fazla arttırması gerekiyor” diye konuştu.

Başkan Baydilli, belediye bünyesinde çalışan personelden yaptıkları işe önem göstermeleri ve halka belediyenin gülen yüzünü göstermelerini istedi.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU
BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir