KAMUOYUNA DUYURU

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı 36. Olağan Kongresi 12 Ocak 2018 Cuma günü saat 10.00 da Yenişehir Atatürk Kültür Merkezinde Genel Başkanımız              Sn Kemal KILIÇDAROĞLU’nun katılımı ile gerçekleşecektir.

Kırk aydır sorumluluk duygusu ve partimin ilkeleri doğrultusunda görev yaptığım Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanlığında Olağan İl Kongresinde aday değilim. Her zaman partimin bir neferi olarak çalışacağım.

Sn Serhat Servet DÖVENCİ ve Sn Adil AKTAY’ın aday olduğu Olağan İl Kongremiz demokrasi şöleni havasında geçecektir.

Siyaset hizmet ve proje üretim alanıdır. Görev yaptığım süre içerisinde ülkenin ve kentin sorunlarını gündeme taşıyarak çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirdik.

Görev ve nöbet değişiminin gerçekleşeceği İl kongremizde, İl delegelerimiz özgür iradeleri ile oylarını kullanacaklardır.

2019 yılında yapılacak olan yerel, genel ve Cumhurbaşkanlığı seçimi ülkemiz için bir dönüm noktasıdır. Yapacağımız İl kongremiz ülkemiz ve kentimiz için son derece önemlidir. Kaybedenin olmayacağı Cumhuriyet Halk Partisinin kazanacağı kongremizde seçilecek olan İl Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin partimizi en iyi şekilde temsil edeceklerinden kuşkumuz yoktur.

Aday olan arkadaşlarıma başarılar diliyor, hak, hukuk, adalet ve demokrasi mücadelesinde birlikte olduğumuzu ifade ediyorum.  Saygılarımla

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

 

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir