İTÜ REKTÖRÜ PROF. DR. KARACA FIRAT ÜNİVERSİTESİNDE “21. YÜZYILDA ÜNİVERSİTELER” KONULU KONFERANS VERDİ…

İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi 50. Yıl Etkinlikleri kapsamında “21. Yüzyılda Üniversiteler” konulu konferans verdi.

Tıp Fakültesi Konferans Salonunda yapılan programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Fakülte Dekanları, Üniversite yöneticileri, öğretim üyeleri, öğrenciler ve davetliler katıldı.

Fırat Üniversitesi Akademik Personelinin yoğun ilgi gösterdiği konferansta Rektör Prof. Dr. Karaca, 21. Yüzyılda Üniversiteler konu başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Konferansın sonunda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ günün anısına İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca’ya hediye takdim etti.

Öte yandan İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, Rektör Prof. Dr. Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir