İstiklal Ortaokulu Türkiye Finallerinde

Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde, İstiklal Ortaokulu Gençlik ve Spor Kulübü küçük erkek voleybol takımı namağlup şampiyon olarak Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından organize edilen Türkiye Finallerine direk katılma hakkı elde etti.

İstiklal Ortaokulu Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve Antrenörü Ahmet Kırat, başarının ve şampiyonluğun tesadüf olmadığını söyledi. Oyuncularının çok çalışarak hak ettikleri başarıyı elde ettiklerini belirten Kırat, “Geçen yıl yine aynı takımla Bursa’da yapılan Türkiye Finallerinde Türkiye 16.’sı olmuştuk. Gösterdiğimiz bu başarıdan dolayı bu yıl Haziran ayında yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında gruplarda seri başı takım olarak katılacağız ve inşallah İstiklal Voleybol adına tarihi bir başarı daha elde edeceğiz. Çünkü bu takımda çok yetenekli gençlerimiz var. Çünkü bu takımdaki gençler başarmak için elinden gelen çabayı göstererek çalışmalarını sürdürüyor. Bu gençlerin tek eksiği maalesef yeteri kadar destek görmemeleri” dedi.

 
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir