İskenderun’da Yayla Yollarına Bakım

Hatay’ın İskenderun ilçesinde belediye tarafından yayla yollarına bakım, onarım ve genişletme çalışmaları başlatıldı.

Hatay‘ın İskenderun ilçesinde belediye tarafından yayla yollarına bakım, onarım ve genişletme çalışmaları başlatıldı.

İskenderun Belediyesi Fen İşleri ekipleri, yayla yollarının bakım ve onarım çalışmalarına başladı. Başkan Seyfi Dingil, yaz aylarının gelmesiyle birlikte yayla yollarının kullanımının arttığını, vatandaşların bu yollarda sıkıntı yaşamamaları için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Kış aylarında çeşitli nedenlerden dolayı bozulan yayla yollarının bahar bakımının ardından kullanılabilir hale geleceğini belirten Başkan Seyfi Dingil, “Vatandaşlarımızın yaylaya gidiş gelişlerinde kullandıkları yolları genişletip bakımını yapıyoruz. Vatandaşlarımızın yaylalara daha rahat ulaşmalarını sağlamak istiyoruz. Bölgedeki tüm yayla yollarının bakım ve onarımını yapacağız. Fen İşleri Müdürlüğüekiplerimiz Bitişik ve Azganlık yayla yollarında bakım, düzenleme ve tesviye çalışmaları yapıyor. Yapılan çalışmaların ardından yollar daha kullanılabilir hale gelecek” dedi

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir