İSKENDERUN BELEDİYESPOR TAEKWONDO SPORCUSU BALKAN ŞAMPİYONU OLARAK ALTIN MADALYA KAZANDI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyespor Taekwondo sporcusu Ayşe Demirsavcı’nın Balkan şampiyonu olduğunu belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil,19.Balkan Taekwondo şampiyonasının Edirne’de yapıldığını söyledi.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Düzenlenen şampiyona hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” 19. Balkan şampiyonası 10 /. 12 kasım 2017 tarihleri arasında Edirne Trakya üniversitesi 75. Yıl spor salonunda düzenlendi. Şampiyonaya Türkiye – Arnavutluk – Bosna Hersek – Bulgaristan – Makedonya- Kosova- Romanya- ve Sırbistan’dan sporcular katıldı. Sporcumuz Ayşe Demirsavcı milli takım adına yarışarak Balkan şampiyonu olarak bizleri büyük bir mutluluk yaşattı”dedi.

SPORA VE SPORCUYA DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Spor ve sporcuya desteklerinin süreceğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Sporcumuzun bu başarısında büyük emeği olan antrenörümüz Mehmet Korhan’a ve teknik heyete çok teşekkür ediyorum. İnşallah İskenderun’dan buna benzer farklı branşlarda daha çok başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Belediye olarak her zaman spor destek olduk olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir