İSKENDERUN BELEDİYESİNDE ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Öğretmen eğitimi, öğretimi ve insanlara bir hayat boyu rehber olmayı meslek edinen kimsedir”dedi.İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğü öğretmenler günü nedeni ile kurslarda görevli öğretmenler için bir kutlama programı düzenledi.

Belediye Sanat galerisinde düzenlenen kutlama programına İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in eşi Feray Dingil, kursiyerler, öğretmenler ve davetliler katıldı.

Düzenlenen program öncesinde bir konuşma yapan Başkan Seyfi Dingil, öğretmenliğin bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülmeyecek kadar saygın ve fedakârlık gerektiren bir meslek olduğunu belirterek,” Belediye olarak kültür müdürlüğümüze bağlı kurslarda farklı branşlarda halkımıza çeşitli eğitimler veriyoruz. Verilen eğitimlerde büyük emekleri olan öğretmenlerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz. Ülkemizin her köşesinde özveri, sabır, emekle görevlerini özenle yerine getirmeye çalışan, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı”

İskenderun Kaymakamı Recep Soytürk ise yaptığı açıklamada düzenlenen programda emeği geçenleri kutlayarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından öğretmenlere karanfil takdim edildi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir