İSKENDERUN BELEDİYESİ PARK-BAHÇE EKİPLERİ AĞAÇ BUDAMA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Park Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin kent genelindeki tüm parklarda ve yeşil alanlarda çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.İskenderun Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri daha yeşil bir İskenderun için sürdürdüğü hizmet kapsamında Denizciler, Bekbele,Sarıseki ve Karayılan’daki yeşil alanlarda ağaç bakım ve budama çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Belediyemizin sorumluluğundaki tüm parklarda ekiplerimiz ağaçların ve yeşil alanların bakım ve budama hizmetlerini özenle yapıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında kış mevsimi süresince yürütülecek olan budama çalışmaları farklı noktalarda devam ediyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz, cadde, sokak ve parklarda ağaç budama çalışmalarını titizle sürdürüyor” dedi.

AĞAÇLAR BUDANARAK BAKIMLARI YAPILIYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, bitkilerin bahar ayında daha sağlıklı olması için budama çalışmalarının yapıldığını belirterek “Mahallelerde bulunan parklarda bakım-onarım ve yenileme çalışmalarının ardından ağaçların bahara daha sağlıklı olması için budama yapılıyor. Budama çalışmalarımızın büyük bir özenle yürütülerek, ağaçların yere sarkan dalların temizlenmesi, kuruyan ve tehlike arz eden ağaçlar budanarak bakımları yapılıyor” şeklinde konuştu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir