İSKENDERUN BELEDİYESİ EKİPLERİ SAHİL’DE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPTI

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kuvvetli rüzgâr sonrası oluşan kirliliği önlemek için temizlik çalışması başlattıklarını belirtti.İskenderun Belediyemizin Temizlik İşleri, Park Bahçe ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sahil bandında kuvvetli rüzgâr sonrası oluşan kirliliği önlemek için temizlik çalışması yapıyor.

İskenderun Belediyesi Park-Bahçe Müdürlüğü ekipleri kentin birçok noktasında kuvvetli rüzgâr nedeni ile kırılan ve savrulan ağaç dalları ile çevreye savrulan plastik atık ve çöpleri gece gündüz demeden kaldırmaya devam ediyor.

Sokak ve caddeleri kirleten çöpleri toplayan Temizlik İşleri Müdürlüğü şimdi de sahile el attı.

İskenderun sahil yürüyüş yolunda çalışmaya koyulan ekipler, fırtınanın yola savurduğu kumu temizledi. Sahilde yürüyüş yapan vatandaşların daha temiz bir ortamda spor yapmalarını sağlamak ve görüntü kirliliğinin önüne geçmek için çapılan çalışma sahil güzergâhında devam etti.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, konu ile ilgili yaptığı açıklamada,” Belediye ekiplerimiz seferber olarak birçok cadde ve sokakta temizlik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Ekiplerimiz çevrenin temizliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyor”şeklinde konuştu.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir