İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL DENİZCİLER POLİS KONTROL NOKTASINI ZİYARET ETTİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, , ilçe genelinde sürdürdüğü ziyaretler kapsamında Denizciler polis noktasını ziyaret ederek polislerle sohbet etti. Toplumun tüm kesimleri ile iç içe olan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, burada görev yapan polislerle sohbet etti. Görevli polisler tarafından Başkan Seyfi Dingil’e çay ikram edilirken Başkan Seyfi Dingil, polislere görevlerinde başarılar diledi.

EMNİYET HER DAİM GÖREV BAŞINDA

Başkan Seyfi Dingil, emniyet personelinin can siperhane görev yaptığını belirterek,”Emniyet güçlerimiz her daim halkımızın güvenliği için görevi başında. Kentimizde ve bölgemizde asayiş ve huzurun sağlanması noktasında önemli çalışmalara imza atıyor. Tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum. Vatan, Millet ve Bayrak uğruna kanlarıyla topraklarımızı sulayarak mukaddes kılan tüm Şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyorum ”dedi.

EMNİYET PERSONELİNİN YANINDAYIZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”halkımızın can ve mal emniyetini korumak, huzur ve güven ortamını tesis etmek için büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Polis Teşkilatımızın her daim yanındayız. Özveriyle görev yapan başta ilçemizin güven ve huzur şehri olmasında görev alan İskenderun Emniyet Müdürlüğü personeli olmak üzere, bütün Emniyet Teşkilatı mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum ”şeklinde konuştu.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir