İlkokulda Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı Açıldı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, ilkokulda kurulan Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kırşehir Belediyesinin katkılarıyla merkez Hüsnü Özyeğinİlkokulunda oluşturulan Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı’nın açılışı gerçekleştirildi.

Başkan Bahçeci, açılışta yaptığı konuşmada, Kırşehir’in eğitimde başarılı iller arasında bulunduğunu ifade ederek, eğitime her zaman destek olmaya gayret gösterdiklerini vurguladı.

Hüsnü Özyeğin İlkokulunun en köklü okullarından biri olduğunu ifade eden Bahçeci, “Belediye olarak Kırşehir genelinde sekizinci kütüphanemiz oldu, inşallah bunu devam ettireceğiz. Çocuklarımızın bilgiye ulaşması en kolay şekilde, en doğru bilgiye ulaşması, teknolojiden biraz uzaklaşması, akıllı oyunlarla ilgilenmesi onlar için son derece faydalı olacaktır diye düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Okul Müdürü Mübin Demircan da Kütüphane ve Zeka Oyunları Sınıfı’nın oluşturulmasında katkılarından dolayı belediyeye teşekkür etti.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir