İl Müftüsü Çelik Vali İpek’i Ziyaret Etti

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Hz. Peygamberimiz Muhammed Mustafa (sav) in  dünyayı şereflendirmesinin 1446’nci seneyi devriyesi olan Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında Sinop Valisi Hasan İpek’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette İl Müftüsü Ali Hayri Çelik , Peygamber Efendimiz (sav)in dünyayı teşriflerinin 1446. Mevlid-i Nebi Haftası etkinliklerle hakkında Vali Hasan İpek’e bilgi verdikten sonra 30 Kasım 2017 Perşembe günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenecek olan “Şehidan-ı Şeb-i Arus” konferansına davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Hasan İpek ise, “Cenab-ı Hak bizleri Peygamber Efendimiz (sav)’in yüce örnekliğinden nasibdar ederek şefaatine nail eylesin” dedi.

Ziyarette İl Müftü Yardımcısı Abdullah Söylemez’de hazır bulundu.

 

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir