İKİNCİ DÖNEM hakkında

YAMAN: “2.DÖNEM, TÜM ÖĞRETMENLERİMİZ VE ÖĞRENCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN”

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, 2017/2018 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin başlaması sebebi ile tüm öğretmen ve öğrencilere başarı mesajı yayınladı.

“Ara karne heyecanını sömestr tatili ile taçlandıran öğrencilerimize 2017/2018  Eğitim-Öğretim Yılının 2.döneminde üstün başarı diliyorum.

Geleceğin aydın nesillerini emek emek yetiştiren değerli öğretmenlerimiz ve yarınımız çocuklarımız; geleceğimizin en değerli teminatıdır. Başarıya giden yolun ikinci yarısına gelen sevgili öğrencilerimize her şeyden önce azim ve sabır dileyerek, gelecekteki mesleklerinin temelini oluşturacak okul hayatlarında dönemi verimli ve başarılı bir şekilde tamamlamalarını temenni ediyorum.”

MUSTAFA DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU

BASKAN ,YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir