HBB SPOR KOMPLEKSİ’NDE KURS KAYIT GÜNLERİ DÜZENLENDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay’a kazandırdığı Türkiye’nin 2’inci büyük spor kompleksi olma özelliğine sahip HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde kurs kayıt günleri değişti.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya verdiği önem doğrultusunda hayata geçirilen kompleks çocukların ve gençlerin ruhsal ve bedensel gelişimlerine katkıda bulunarak mutluluklarına vesile olmaya devam ediyor.

HBB SPOR KOMPLEKSİ VE YAŞAM MERKEZİ’NDE KURS KAYITLARININ TARİHLERİ GÜNCELLENDİ

Ulusal ve uluslararası birçok spor organizasyonuna ev sahipliği yapmasının yanı sıra hizmete girdiği günden bu yana geçen süre zarfında kentin sportif yaşamına renk katan HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde daha iyi hizmet sunabilmek adına yüzme havuzu, fitness, step, dans ve sauna kategorilerinde tarihler güncellendi.

Komplesin yüzme havuzundan yararlanmak isteyen vatandaşlar (kadın-erkek) her ayın 10’undan itibaren, fitness’tan yararlanmak isteyen vatandaşlar (kadın-erkek) her ayın 13’ünden itibaren, step, dans ve saunadan faydalanmak isteyen (kadın) vatandaşlar her ayın 15’inden itibaren kayıt yaptırabilecek.

Daha iyi hizmet ve spora teşvik adına tarihlerde güncelleme gerçekleştiren ekipler, sağlıklı bir yaşam için HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nden tüm Hatay halkının faydalanması gerektiğinin altını çizdi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir