HAYVAN SAĞLIĞI ALANINDA KORUYUCU HEKİMLİK’ KONFERANSI

Malatya Büyükşehir Belediyesi, fiziki belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra tarım ve hayvancılık alanında da yoğun çalışmalar sergiliyor.

Hayvancılık yapan çiftçilere; hayvan sağlığı konularında tedavi yöntemine gitmekten ziyade, koruyucu tedbirler alma bilincinin verilmesi amacıyla ‘Hayvan Sağlığı Alanında Koruyucu Hekimlik’ konulu bir konferans düzenlenecek.

Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Veteriner Şube Müdürlüğü tarafından 1 Kasım 2017 Çarşamba günü saat 10.00’da Şehit Astsubay Ömer HALİSDEMİR konferans salonunda, düzenlenecek olan konferansa konuşmacı olarak, Türkiye’de bu alanda söz sahibi kişilerden biri olan Veteriner Hekim Tahir Selçuk YAVUZ katılacak.

Konferansa, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiricileri, birlik üyeleri, muhtarlar, ziraat odaları, ziraat okulu öğrencileri, veteriner hekimler ve besiciler ile vatandaşların davet edildiği belirtildi.

TUBA AYYILDIZ

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir