HATAY TANITIM GÜNLERİ KAPISINI ZİYARETÇİLERE AÇTI

Hatay Valiliği himayesinde düzenlenen Başkentte Hatay Günleri günleri açılış töreni ile kapılarını ziyaretçilere açtı.

Bu yıl 6. düzenlenen Hatay Günleri 1-5 Kasım Tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi (AKM) de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. Hatay kültürünü ve tarihini geniş kitlelere aktarmak ve tanıtmak amaçlı düzenlenen Hatay günleri ilk günde Ankaralılardan yoğun ilgi gördü.

DÖRTYOL BELEDİYESİ’NE İLGİ VE SEVGİ BİR ARADA

Dörtyol Belediyesi standına her yıl olduğu gibi bu yılda Ankaralılar, Hataylılar ve Dörtyol Sevdalıları yoğun ilgi gösteriyor. Standı ziyaret eden konuklara Belediye personelleri tarafından mandalina, mandalina suyu ve çeşitli ikramlarda bulunuyor. Belediye Kültür yayınları ile Dörtyol ilçesinin tanıtımına katkı sağlanıyor.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir