Han’dan Başsavcı Usta’ya Tebrik

Malatya Barosu Başkanı Enver Han, Yargıtay Üyeliği görevine atanan Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta’yı tebrik etti.

Malatya Barosu Başkanı Enver HanYargıtay Üyeliği görevine atanan Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta’yı tebrik etti.

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta Hakimler ve Savcılar Genel Kurulunun kararı ile Yargıtay Üyeliği görevine atandı.

Başsavcı Usta’yı yayımladığı mesaj ile kutlayan Malatya Barosu Başkanı Enver Han, mesajında, “Malatya’da görev süresi boyunca Yargı birliği ve tam bağımsızlığını sağlayan, yargının iddia, savunma ve karar mekanizmaları arasındaki işleyişin düzenli bir şekilde çalışmasına büyük katkılarda bulunan, her zaman haklının yanında bir duruş sergileyen, özellikle avukatlık mesleğine ve meslektaşlarımıza yönelik her türlü hak ihlallerinin çözümünde büyük yardım ve katkılarda bulunan, destek ve yardımlarını esirgemeyen Başsavcımıza teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında ve yeni görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir