Halilbey Mahallemizde Asfalt Çalışmalarında, Sona Gelindi

Asfalt çalışmalarına devam eden Belen Belediyemiz, Halilbey Mahallemizde Büyükşehir Tarafından Yapılan Su ve Kanalizasyon Bağlantıların Biten Kısımlarında, Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor.
Asfalt yapılacak alanda inceleme yapan Belediye Başkanımız Adnan Vurucu, mahalle sakinleriyle de bir süre sohbet etti. Başkan Vurucu “ İlçemiz Belen’i Asfaltla buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bir haftaya kadar Halilbey mahallemizde sorumluluk alanlarımızda bulunan yolların tamamını asfaltlayıp, mahalle sakinlerimizi toz ve bozuk yollardan Allah’ın izniyle kurtaracağız. Asfalt makinemizin çalışamayacağı dik ve dar yollarda da kilitli parke taşı döşeneceğini belirten Başkan Vurucu, Şehrimiz Belen hizmetlerin en iyisine layık diyerek, aldığımız olumlu görüşlerden ötürü bizleri sabırla beklediğiniz için teşekkür ederim”. İfadelerini kullandı.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir