GÜLNAR TOKİ

 

TİCARETHANE, CAMİ, YEŞİL ALAN, OTOPARK, ÇOCUK PARKINI İÇEREN VE ASANSÖRLÜ OLARAK İNŞA EDİLECEK TOKİ KONUTLARI, YENİ YAPILACAK AYDINCIK-GÜLNAR-MUT YOLU ÜZERİNDE, YENİ OTOGARA VE İLÇE MERKEZİNE YAKINLIK ÖZELLİKLERİ VE 20 YILA VARAN UZUN TAKSİTLENDİRME VE ÖDEME KOŞULLARINA SAHİPTİR.

MERSİN İL MERKEZİNE 150 KM. MESAFEDE, 950 METRE RAKIMDA BULUNAN YAYLA KENTİMİZ GÜLNAR TAŞELİ PLATOSU ÜZERİNDEDİR. DOĞUSUNDA SİLİFKE, KUZEYİNDE MUT, KUZEYBATIDA ERMENEK, BATISINDA BOZYAZI-ANAMUR, GÜNEYİNDE AYDINCIK İLÇESİ İLE ÇEVRİLİDİR.YAPIMINA BAŞLANAN ŞEHİRLERARASI YOLLARIN BİTMESİ İLE ÖNEMLİ BİR KONUMDA OLACAK OLAN İLÇEMİZİN,GÜLNAR AYDINCIK YOLUNUN BİTMESİ İLE DENİZE OLAN UZAKLIĞI 11 DAKİKAYA DÜŞECEKTİR.

GÜLNAR “TOKİ KONUTLARI PROJESİ” BAŞVURU TARİHLERİ 30 KASIM 2017 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. İKAMET ŞARTINA BAKILMAKSIZIN, NÜFÜSA KAYITLI OLDUĞU İL FARKETMEKSİZİN TÜM VATANDAŞLARIMIZIN BAŞVURUSU ALINACAKTIR. VATANDAŞLARIMIZIN BAŞVURU SÜRECİNİ TAMAMLAMASI ÖNEMLE DUYURULUR. BAŞVURU DETAYLARINI KAYMAKAMLIK RESMİ İNTERNET SİTEMİZDEN VE KAYMAKAMLIK TOKİ BAŞVURU OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Halil İbrahim DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir