GÖRME ENGELLİLER FUTSAL MAÇLARI DEVAM EDİYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, görme engelliler futsal müsabakalarının devam ettiğini belirtti.Belediye Başkanı Seyfi Dingil, TBMM idare amiri ve Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, AK Parti İskenderun ilçe başkanı Ayhan Bodur ve Türkiye Engellliler Federasyonu başkanı Hasan Sayyıdan ile birlikte İskenderun Sakarya Kapalı spor salonunda düzenlenen müsabakaları izlediler.

MAÇLAR DEVAM EDİYOR

Maçların fairplay çerçevesinde devam ettiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Görme Engelliler Spor Federasyonunun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Futsal B2-B3 1.Lig 2. Devre müsabakalarının bir süre önce açılış törenini gerçekleştirmiştik.Belediye olarak Şampiyona için tüm imkânları seferber ettik. Toplam sekiz takımın katıldığı şampiyonalar 22 Kasım’a kadar devam edecek. Tüm takımlarımıza bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR

Düzenlenen organizasyondan dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür eden Federasyon Başkanı Hasan Sayyıdan, ise  “İskenderun’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Desteklerinden dolayı İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ediyoruz. Futsal 1. Lig 2. Devre müsabakalarını burada gerçekleştiriyoruz. Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu olarak birçok branşta faaliyet göstermekteyiz. Birçok alanda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyoruz. Bu maçların ardından Milli Takım kampımızı da yine İskenderun’da gerçekleştireceğiz ”diye konuştu.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir