Giresun Belediyesinin Park ve Yeşil Alanlardaki Çalışmaları

Giresun Belediyesi, park ve yeşil alanlarda bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Giresun Belediyesi, park ve yeşil alanlarda bakım çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamada, Hacı Hüseyin Mahallesi’ndeki 19 Eylül Çocuk Parkı’nda çevre düzenleme, oyun aletlerinin onarımı ve çevre düzenleme çalışmalarının tamamlandığı kaydedildi.

Açıklamada, parkın giriş kapısında bulunan Türk bayrağı görselinde tamir edildiği aktarılarak, “Hacı Hüseyin Cami’nin yıpranan musalla taşı da onarılarak eski haline getirildi.
Nizamiye Mahallesi Yolasığmaz Sokak’ta bulunan Kubilay Güngör Çocuk Parkı’nda da benzer çalışmalar yapıldı. Parkın içinde ve dış kısmında kalan duvarlar yeniden boyandı. Çevre düzenleme işleri yapıldı.
Şehir genelinde bulunan tüm park ve yeşil alanlarda benzer çalışmalar belirli program dahilinde yapılmaya devam edecek.” denildi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir