GENEL BAŞKAN’DAN BAŞKAN SALMAN’A ZİYARET

Türkiye’nin en büyük Cemevini yapmış olduğu için Başkan Salman’a bir kez teşekkürlerini ileten Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner, yapılan hizmetin çok büyük bir yatırım olduğunu ve bu yatırımın tüm Türkiye’ye örnek bir proje olduğunu söyledi.

Döner, ‘Örnek Bir Proje’

Cem Vakfı olarak il ve ilçeleri ziyaretlerde bulunduklarını belirten Cem Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Döner; “İl ve İlçeleri dolaşıyor dernek üyelerimiz ve şehrin protokol üyeleriyle görüşmeler sağlıyoruz. Yalova Belediyesi ile ayrı bir gönül bağımız var. Çünkü siz göreve geldiğiniz günden bugüne kadar bütün inançlara olması gereken gibi bakıyorsunuz.  Bununla birlikte din, dil ve renk ayrımı yapmıyorsunuz. Yalova Belediyesinin yapımını üstlendiği Türkiye’nin en büyük Cemevi projesini ise her gittiğimiz platformda anlatarak örnek bir proje olduğunu söylüyoruz” dedi.

Başkan Salman, ‘Hiç Ayrım Yapmadım’

Hiçbir zaman ayrım yapmadan hizmet anlayışını sürdürdüğünü belirten Başkan Salman; “Ben Hacı Bektaş olsun, Cem Vakfı olsun ya da her hangi bir sivil toplum kuruluşu olsun hiç ayrım yapmadan hizmet yaptım. Adaylık dönemimde bir sözüm vardı. O sözü bugün yerine getirmenin mutluluğunu şuanda yaşıyorum. Bir sünni kardeşiniz olarak ülkemizin en modern ve en büyük Cemevini yapmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hiç kimseyi farklılaştırmadan, ötekileştirmeden yönetici olarak, insan olarak insan olmanın gereğini yerine getirmek durumundayız” dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir