Gençlik Merkezi’nde masa tenisi heyacanı

Bornova Belediyesi her alanda üniversite öğrencilerinin yanında

Gençlik Merkezi’nde masa tenisi heyacanı

Bornova Belediyesi Prof. Dr. Türkel Minibaş Gençlik Merkezi, Dost Kart sahibi üniversite öğrencileri için düzenlenen Masa Tenisi turnuvasına ev sahipliği yaptı. Yoğun ilgi gören organizasyonda dereceye giren öğrencilere raket hediye edildi

Bornova Belediyesi Prof. Dr. Türkel Minibaş Gençlik Merkezi’nde düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası 50 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Karşılaşmalar, tek maç eleme usülüne göre oynandı. Üç gün süren organizasyonda final maçları büyük bir çekişmeye sahne oldu. Final karşılaşmaları sonucunda Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisi Aydın gezici birinci, Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü 1. Sınıf öğrencisi Furkan Ali Gök ikinci, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi 3. Sınıf öğrencisi İrfan Özer ise 3 oldu. Dereceye giren öğrencilere raketi hediye hediye edildi. Üniversite öğrencilerini spora özendirme ve yoğun ders programı arasında eğlenmelerini amaçlayan turnuva, önümüzdeki süreçte tekrar edilecek.

Öğrenciler birçok olanaktan yararlanıyor

Dost Kart sahibi üniversite öğrencileri, Büyük Park içersindeki Prof. Dr. Türkel Minibaş Gençlik Merkezi’nin tüm olanaklarından ücretsiz yararlanıyor. Yemeğini yiyip, çayını, kahvesini ve soğuk içeceklerini içebiliyor, internetten ve çamaşırhanesinden yararlanıyor. Uzman psikologlar tarafından bireysel danışmanlık hizmetinin de verildiği Merkez’de masa tenisinin yanısıra satranç, tabu, scrable, jenga gibi oyunlar oynanabiliyor. Günlük gazetelerin yanısıra haftalık ve aylık dergiler bulunuyor. Üniversite öğrencilerinin sergi, dinleti, toplantı gibi kulüp çalışmalarını yapabilmeleri için de mekanların yaratıldığı Merkez’de 3 bin kitaplık bir kütüphane de bulunuyor.

Yemek, içme, çamaşır yıkama, kütüphane ve internet gibi hizmetleriyle Dost Kart sahibi üniversite öğrencilerine destek olan Bornova Belediyesi Gençlik Merkezi, ev sahipliği yaptığı çeşitli etkinliklerle de onların yanında yer alıyor.

HALİL İBRAHİM DİNCEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir