GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİNİN RESİM SERGİSİ SANATSEVERLERLE BULUŞTU

Defne Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik kurduğu Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nin resim öğretmeni Ali Karasu ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği resim sergisi halkın yoğun ilgisiyle gerçekleşti.
Harbiye Hidro Atatürk Park’ta, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ın yaptığı açılışla başlayan sergi sanatseverler tarafından beğeni ile karşılandı.
Geçtiğimiz hafta sonu boyunca Harbiye Hidro Atatürk Parkta, Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Evi öğrencilerinin yapmış oldukları resimleri hayranlıkla gezen ziyaretçiler; minik ressamların heyecan ve mutluluklarına ortak oldular.
KARASU: “BAŞKANIMIZA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER”
Gençlik Kültür ve Sanat Evi resim öğretmeni Ali Karasu; öğrencilerin özene bezene çizdiği, her birinin el emeği göz nuru olduğu resimleri sanatseverlerle buluşturmuş olmaktan ötürü mutlu olduklarını dile getirerek: “Bu tür sergiler, öğrencilerimizin motivasyonu ve resim sanatında kazanacakları başarılar adına oldukça önemli. Defne Belediye Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a, böylesi yetenekli ellerin resmettiği resimlere, sanata ve emeğe duyduğu saygı ve verdiği destek için teşekkür ediyoruz.” dedi.
YAMAN: “ÖĞRENCİLERİMİZLE GURUR DUYUYORUZ”
Resim sergisinin yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman: “Diğer bütün hizmetlerden üstün tuttuğumuz çocuklarımız ve gençlerimizin ulaştıkları başarılar, en büyük gurur kaynağımız. Gençlik Kültür ve Sanat Evimizin kıymetli resim öğretmeni Ali Karasu eğitmenliğinde çok güzel noktalara gelen resim öğrencilerimiz, sergiledikleri resimlerle bizleri adeta büyülediler. Sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sanata, spora ve geleceğimiz gençlerimize desteğimiz sürecektir. “ ifadelerine yer verdi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir