GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ YENİ YIL

DEFNE GENÇLİK KÜLTÜR VE SANAT EVİ’NDE ÖĞRETMEN-ÖĞRENCİ-VELİ BİRARADA

Defne Belediyesi’nin çocuklara ve gençlere yönelik kurduğu Defne Gençlik Kültür ve Sanat Evi 2018’e; öğretmenleri, birbirinden coşkulu öğrenci ve velileriyle birlikte merhaba dedi.

Defne Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nin bahçesinde bir araya gelen öğretmenler, öğrenciler ve aileleri; ortak dileklerle hep bir arada olmanın keyfini yaşadılar.

Yeni yılı; “Kültür ve sanatın bütün incelik ve insani sıcaklığından yoğurduğumuz dileklerimizi, bir güvercinin kanadına yükleyerek, sevgili Defnelilere gönderdik.” cümleleriyle karşıladıklarını ifade eden Gençlik Kültür ve Sanat Evi öğretmen ve öğrencileri ile aileleri, adeta şenlik havasında geçirdikleri güzel günün dayanışmayı da arttırdığını dile getirdiler.

Kutlamaya katılım gösteren aileler, Defne Belediyesi Gençlik Kültür ve Sanat Evi öğretmenlerine, insanı evindeymiş gibi hissettiren misafirperverlikleri için teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

HALIL İBRAHIM DINÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir