GAZİANTEP ÖĞRETMENEVİ İMAJ DEĞİŞTİRİYOR

Gaziantep Öğretmenevi Müdürü Hüseyin İnal;
“Öğretmenevi’nde imaj değiştiriyoruz”

Gaziantep Öğretmenevi Müdürü Hüseyin İnal, konu ile ilgili olarak şunları söyledi: “Yemek çeşitlerimiz yöresel tatlarla lezzetlendi. Personel, yeni kıyafetleriyle daha şık görünüm kazandı. Güleryüz ve iyi hizmet parolamızdır. Yepyeni dekorasyonuyla imaj değiştiriyoruz. Çay bahçemizde de daha çok personelle hızlı hizmet veriyoruz.
Öğretmenevi sadece öğretmenlere ve kamuda çalışan personellere değil, tüm halkımıza hizmet vermektedir. Tüm vatandaşlarımız otel hizmetimizden, lokantamızdan, çay bahçemizden ve kuaförümüzden her zaman faydalanabilmektedir. Tüm halkımızı Öğretmenevi’mizde sunulan bu hizmetlerden faydalanmaya davet ediyorum.”
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir