FIRAT ÜNİVERSİTESİNDEN MAHALLİ MÜZİK KONSERİ

Fırat Üniversitesi Öğrenci Müzik Topluluğunun organize ettiği “Mahalli Müzik Konseri” dün akşam yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen konser programında, TRT İstanbul Radyosu Koro Şefi Atilla Gündüz yönetiminde Ataşehir Gönüllüler Derneği üyeleri tarafından Elazığ Mahalli Müziğinden eserler seslendirildi.

Konser programının ikinci bölümünde ise TRT Ankara Radyosu sanatçısı Muzaffer Ertürk, seslendirdiği birbirinden güzel mahalli eserlerle konsere katılanlara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Konser sonunda Fırat Üniversitesi Öğrenci Müzik Topluluğu Danışman Öğretim üyesi Prof. Dr. Vedat Tanyıldızı tarafından TRT İstanbul Radyosu Koro Şefi Atilla Gündüz ile TRT Ankara Radyosu sanatçısı Muzaffer Ertürk’e Üniversite adına çiçek ve plaket takdim etti.

PARYA NOJAVAN

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir