FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ HAVA HARP OKULU İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRİLDİ…

 

Fırat Üniversitesi Bilgisayar, Yazılım ve Elektrik Elektronik Mühendislikleri 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik olarak, Hava Harp Okuluna geçişleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen bilgilendirme toplantısına,  Malatya 7. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Selim Karsavuranoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Haslil Hasar, Üniversite yöneticileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Programda, Malatya 7. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Selim Karsavuranoğlu ile Binbaşı Serkan Karal tarafından programa katılan Mühendislik Fakültesi 3. ve 4. Sınıf öğrencilerine yapmaları gerekenler hakkında çeşitli bilgiler verdiler.

TUĞGENERAL SELİM KARSAVURANOĞLU REKTÖR PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Fırat Üniversitesindeki programa katılmak üzere Elazığ’a gelen Malatya 7. Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Selim Karsavuranoğlu, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret etti.Ziyaret anısına Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Tuğgeneral Selim Karsavuranoğlu’na hediye takdim ederken, ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halil Hasar ile Prof. Dr. Mehmet Cebeci’de hazır bulundu.

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir