Erhan Aksay’da Final Heyecanı

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından her yıl artan coşku ve yoğun katılımla gerçekleştirilen Erhan Aksay Futbol Turnuvası’nda finale yaklaşıldı.

34 yılıdır devam eden turnuvanın Antakya ve Körfez gruplarının finalistlerini belirleyecek maçların oynanmasıyla birlikte büyük finale çıkacak olan takımlar belli olacak.

Refik Çoğum Arsuz Belediyesi ile Mehmet Boşnak Yıldev takımlarını karşı karşıya getirecek olan Körfez Grubu finali 18 Temmuz Çarşamba günü saat 19.30’da oynanacak.

Güçlü rakiplerini eleyerek Antakya Grubu finaline yükselen Nişrinspor da Akademi Hastanesi’ni penaltı atışları sonucu 5-3 eleyen Aydınlıkevler Sosyal Yardımlaşma Derneği ile Antakya finalisti olmak için 19 Temmuz Perşembe günü saat 19.30’da karşılaşacak.

Her maçı zevkli ve çekişmeli geçen turnuvanın büyük finali ise 21 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00’de Hatay Büyükşehir Belediyesi Esentepe Futbol Sahası’nda oynanacak.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir