ELAZIĞ ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ PERSONELE EĞİTİM VERMEK İÇİN TOPLANTI DÜZENLENDİ…

ELAZIĞ ÇOCUK EVLERİ SİTESİ MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ PERSONELE EĞİTİM VERMEK İÇİN TOPLANTI DÜZENLENDİ…

 

Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim üyeleri Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Elazığ Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünü ziyaret etti.

Konu ile ilgili bilgiler veren Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Asiltürk, ziyaretin temel amacının bu kurumda görev yapan yönetici, öğretmen ve diğer personele iletişim, çocuk ve ergen psikolojisi, okuma ve ders çalışma alışkanlığı gibi konularda duyulan ihtiyacı gidermeye yönelik bir eğitim programı oluşturmak olduğunu söyledi.

Ziyarette, Elazığ Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Şehabettin Can başkanlığında bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Asiltürk, Dekan yardımcıları Prof. Dr. Mukadder Boydak Özan,  Doç. Dr. İrfan Emre, Türkçe ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şener Demirel, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Savcı ile Okul Öncesi Öğretim Üyelerinin yanı sıra diğer bölümlerden öğretim üyeleri katıldı.

Toplantı sonunda, düzenlenecek olan eğitim programının en kısa zamanda planlanarak uygulanması kararına varıldı.

HALIL İBRAHIM DINCEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURULU BASKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir