Eğitim Fakültesi Öğrencilerimizden Sıra Dışı Sergi

Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği 2. sınıf öğrencileri, Yaratıcılık ve Geliştirilmesi dersi kapsamında yapıkları atölye ürünlerini sergilediler.

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Binhan KOYUNCUOĞLU koordinesinde hazırlanan sergi, öğrencilerimiz tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

Serginin yapılma amacı hakkında bilgiler veren Yrd. Doç. Dr. Binhan KOYUNCUOĞLU, serginin hazırlanmasında öğrencilerimizin ciddi bir emek ortaya koyduğunu belirterek, “İlk gün olmasına rağmen, sergimiz yoğun ilgiyle karşılandı. Dönem boyunca yapılan çalışmalar dahilinde, artık materyallerden oluşturulan ürünler ön plana çıkmaktadır. Gereksiz görülen, çöpe atılan ya da doğanın bir parçası olup dikkat dahi etmeden bakıp geçtiğimiz malzemeler, okul öncesi öğretmen adaylarının ellerinde yeniden vücut buldu. Bunlara ek olarak, özgün ürünler tasarlanan ders dâhilinde yaratıcı düşünme süreçlerini yansıtan resim ve üç boyutlu yazılar, aljinat kalıpla ortaya çıkan alçı heykeller, çuval kumaşı ve tutkalla oluşturulan ve her biri ayrı hikâyeye sahip olan oyuncaklar,  çeşitli düşünce süreçlerini birleştiren yaratıcı-tamamlayıcı portre çalışmaları sergilenmektedir.” dedi.

Sergi, 14 Aralık 2017 Perşembe gününe kadar Eğitim Fakültesinde sergilenmeye devam edilecek

HALİL İBRAHHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETIM KURUL BASKANI.

.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir