Edremit’te Muay Thai fırtınası

Balıkesir’in Edremit ilçesi Cumhuriyet Kupası Muay Thai Şampiyonasına ev sahipliği yapacakAlışkan Spor Kulübünün düzenlediği şampiyonaya yaklaşık 100 sporcu katılırken, organizasyonda sporcular ring’te şampiyonluk için ter dökecekler.

Balıkesir’in Edremit ilçesi Cumhuriyet Kupası Muay Thai Şampiyonasına ev sahipliği yapacak

 

Alışkan Spor Kulübünün düzenlediği şampiyonaya yaklaşık 100 sporcu katılırken, organizasyonda sporcular ring’te şampiyonluk için ter dökecekler. Bir çok kulübün katılacağı şampiyonaya ilginin büyük olması bekleniyor

 

Amaçlarının gençleri spor ahlakıyla yetişmesi ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunu bildiren İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fethi Bilge, bir diğer amacımız ise Edremit’in sesini başarılı sporcular yetişmesine katkı sağlayarak her spor dalında duyurmak olduğunu söyledi. 22 Ekim 2017 pazar günü saat 10.00’da başlayacak olan müsabakalar, 14.30’da seremoni ve 18.30’da ise düzenlenecek madalya töreni ile sona erecek.

 

FİKRİYE GENÇ

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir