DÜNYA İNSAN HAKLARI HAFTASI KUTLANDI

????????????????????????????????????

10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü, içinde bulunulan haftanın ise Dünya İnsan Hakları Haftası olarak kabul edilmiş olması münasebeti ile Belen Atatürk İlk ve Orta Okulunca “İnsan Hakları ve Demokrasi” haftası kapsamında bir etkinlik düzenlendi.

 

Kutlama Programı saat 10:00’da Kaymakamlık Konferans Salonunda; Belen Kaymakamı Abdulaziz AYDIN, Belediye Başkanı Adnan VURUCU, Siyasi Parti Temsilcileri, Kamu Kurum ve Kuruluşların Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile başladı.

 

Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Sosyal Bilgiler Öğretmeni Faruk BAKICI’nın günün anlam ve önemini belirten konuşması, şiirler, slayt gösterimi, oratoryo ve koro ile devam etti ve İlçemiz genelinde ortaokul ve liselerarası resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle tamamlandı.

 

Program; Hükümet Binası avlusunda açılan resim sergisinin gezilmesi ile sona erdi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir