DOĞRAMACI, DEVAM EDEN YOL YAPIM ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Osman Doğramacı Kuruköy Caddesinde devam eden Yol Yapım çalışmalarını inceledi.


İş sezonunun başlamasıyla birlikte ilçede başlatılan yol yapım çalışmaları kapsamında Kuruköy Caddesinde başlatılan, SSB (Silindirle Sıkıştırılmış Beton) çalışmaları Yüklenici firma ekipleri tarafından devam ediyor.


Zemin hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği caddede Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Osman Doğramacı incelemelerde bulundu.


Yüklenici Firma yetkililerinden bilgi alan ve daha sonra kısa bir açıklama yapan Sayın Doğramacı, “Bilindiği üzere, ilçemizde Nisan ayının başından itibaren beton yolla ilgili bir çalışma başlattık. Tabii vatandaşlarımızın beton yolla ilgili, daha önce bildikleri ve tecrübe ettikleri; betonu anlıyorlar. Bu yanlış bir algı. Bunu ortadan kaldırmak adına biran önce işe başlamak istiyoruz. İşe başladığımızda o betonun bu beton olmadığını, bunun silindirle sıkıştırılmış, finişerle serilmiş bir yol olduğunu görünce herkesin bu konu ile ilgili bakış açısı değişecektir. Art niyetle bunu söyleyenlerin de olduğunu unutmamak lazım. Bu toprağın evladıyız hepimiz, bu memlekete zarar vermek için burada değiliz. Bu memleket için en iyisi hangisiyse ve en güzel nasıl olacaksa onun için çalışıyoruz. İnşallah bu işler bittiğinde bu konuda bilgisi olmadan yorum yapan arkadaşlarımız mahcup olacaklar. Yapacağımız yol ciddi bir yol ve dünyanın birçok ülkesinde kullanılıyor. Petrol çıkaran ülkeler dahil bu yolları kullanıyorlar. Bu gün Amerika’sından Kanada’sına kadar, her yerde beton yollar önemli bir yer teşkil ediyor. Buradaki yapacağımız iş de o kalitede bir iş olacak İnşallah. Firmamız da burada çalışmaya başladı. En kısa zamanda bizde Vatandaşlarımıza, bir örnek gösterelim istiyoruz. Lakin herkesin içi rahat olsun. Bizler Yüksekovalı olarak işlerimizin başındayız. İşlerimizi takip ediyoruz. En iyisi olsun diye çalışıyoruz” dedi. Yüksekova Belediyesi  / HAKKARİ

Ebru BEKEN DİNÇEL

Nova Medya Grup Başkanı

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir