Doğanbeyliler’den Özaltun’a teşekkür plaketi

Doğanbeyliler Vakfı Başkan Yardımcısı Süleyman Erol ve Doğanbeyliler İstanbul Dernek Başkanı Seyit Ali Tüz Beyşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
Erol ve Tüz, kendilerine eşlik eden Doğanbey Mahallesi Muhtarı Ali Uçaralp ile birlikte Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.
Vakıf ve dernek yöneticileri, Belediye Başkanı Murat Özaltun’u dernek ve vakfa bugüne kadar verdiği destek ve katkılardan ötürü teşekkür ederken, 28-29 Temmuz tarihleri arasında Doğanbey Mahallesi’nde İstanbul, İzmir, Konya ve Doğanbey’den oluşan tertip komitesi tarafından düzenlenecek olan geleneksel 26.Doğanbeyliler Günü etkinliğine davet etti. Erol, daha sonra Özaltun’a bir teşekkür plaketi takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özaltun ise sivil toplum örgütlerinin önemine vurgu yaparken, Beyşehir’e bağlı taşra mahallelerinde yapılan geleneksel etkinliklerin yöre insanının birlik ve beraberliğe, kaynaşmasına çok önemli katkılar sunduğunu belirtti.
Özaltun, “Bu tür etkinlikler sayesinde gurbette yaşayan hemşerilerimiz de doğup büyüdükleri topraklara gelerek hem sıla-i rahim yapıyor, hem de eş, dost ve akrabalarıyla yeniden bir araya gelerek özlem gideriyor. Dostluklar daha iyi perçinleniyor, uzak diyarlarda yaşayan yeni kuşaklar da bu vesileyle birbirini tanıma imkanı buluyor. Dolayısıyla bu tür etkinliklere verdiğiniz desteklerden ötürü gurbetteki hemşerilerimize aktif olarak yürüttükleri vakıf ve dernek çalışmalarından ötürü canı gönülden teşekkür ediyorum.Asıl teşekkürü sizler hak ediyorsunuz, plaket jestinizden dolayı da ayrıca şükranlarımı sunuyorum.”dedi.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir