Deforme Olan Altyapı Hatları Yenileniyor

HATSU, altyapının rahat bir nefes almasını sağlayan kanalizasyon hatlarında onarım ve yenileme çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.

Hatay genelinde kurulduğu günden bu yana eşit bir şekilde çalışmalarını ve arızaları gidermek amacıyla kalıcı çözümlerini geliştirmeye devam eden HATSU Genel Müdürlüğü, çok eskiden beri kullanılan ve işlevini yitirerek bölge sakinlerine rahatsızlık veren ana kanalizasyon hatlarını yenileyerek vatandaşları rahata kavuşturmaya devam ediyor.

İskenderun ilçesine bağlı Kocatepe Mahallesi’nde deforme olan kanalizasyon hattını yenileme çalışması başlatan HATSU ekipleri, 365 Sokak üzerinde parçalanan kanalizasyon hattını 400’lük koruge borular ile yeniledi ve çevreye yayılarak kötü koku oluşturan atıkların önlenmesini sağladı.

EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir