DEFNE’DE MOLOZ TEMİZLİĞİ

Defne Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü; mahalle ve sokaklarda biriken molozların çevre kirliliği oluşturmaması adına temizlik çalışmalarını rutin olarak sürdürüyor.
Vatandaşların evlerinde, bahçelerinde veya iş yerlerinde tadilat yaptıktan sonra ortaya çıkan molozları evlerinin önünden alarak belirlenen alanlara götürdüklerini belirten ekipler; çevre kirliliğini önlemek için vatandaşların 444 53 24 numaralı Halk Masası birimini arayarak molozların kaldırılması konusunda belediye hizmetinden faydalanabileceklerini duyurdu.
Çevre Kirliliği konusunda hassas bir çalışma yürüten Defne Belediyesi ekipleri, doğal kaynakların korunması ve temiz bir çevre ortamının sağlanması adına Defne halkının bu konuda hassasiyet göstererek belediye ekipleriyle uyum içerisinde hareket etmelerini temenni ettiklerini belirttiler.
EBRU BEKEN
NOVA MEDYA
GRUP BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir