DEFNE MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI MUHSİN DEMİREL

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın gerçekleştirdiği kahvaltı organizasyonu ile Harbiye’de Defne İlçesi Muhtarları bir araya geldi. Çözüm istişareleri adı altında gerçekleştirilen toplantıda konuşma yapan Defne Muhtarlar Derneği Başkanı Muhsin Demirel : ‘’Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı ve Defne Belediye Başkanı Sayın Opr. Dr.
İbrahim Yaman’ı tekrardan belediye başkanı olarak görmek istiyoruz. Birlikte tamamlamamız gereken birçok işimiz var. Halkımıza layık, en güzel işleri yapacaklarına eminiz. Defne Muhtarları olarak her iki başkanımıza önümüzdeki seçim sürecinde başarılar diliyorum.’’ dedi.

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir