DEFNE BELEDİYESİ’NDEN TEMİZLİK ATAĞI

Defne Belediyesi, ilçe genelinde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarını yoğun mesai harcayarak sürdürüyor.

Defne’ye bağlı okul ve çevrelerinde temizlik çalışmaları gerçekleştiren Defne Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, öğrencilerin daha temiz ve sağlıklı bir ortamda eğitim görmeleri için tüm ekipleriyle birlikte seferber olduklarını ifade ettiler.

Ekipler, okulların yanı sıra sokaklar, parklar, ibadethaneler ve yeşil alanlarda gerçekleştirdikleri temizlik çalışmalarını da 7/24 esasıyla sürdürdükleri bilgisini verdiler.

Evsel atıkların toplanmasından, çöp konteynerlerinin dezenfekte edilmesi ve bina önlerine bırakılan molozların kaldırılmasına kadar tüm çalışmaları gece gündüz sürdürdüklerini belirten ekipler, vatandaşların 4445324 numaralı Halk Masası’nı arayarak istek, talep ve şikayetlerini bildirebileceklerini dile getirdiler

.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETİM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir