DEFNE BELEDİYESİ’NDEN ÖRNEK ZİYARET

Defne Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde gerçekleştirdiği farkındalık yaratan panel ve geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Engelliler Okulu’na düzenlediği ziyaret ile sosyal belediyecilikte örnek olmaya devam ediyor.

Defne Belediye Başkan Yardımcısı Girne Mansuroğlu ve Defne Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Nursel Öztürk’ün katılımlarıyla gerçekleşen ziyaret, engelli minikleri oldukça mutlu etti.

Çocuklarla birebir ilgilenip, hoşça vakit geçirmelerini sağlayan Mansuroğlu ve Öztürk, dezavantajlı vatandaşların sadece özel kutlama günlerinde değil, her zaman hatırlanması gerektiği konusunda örnek oluşturdular.

Çevre bilincinin aşılanması amacı ile yeşeren çevre dostu kalemler ve çeşitli hediyeler ile çocukları mutlu eden Defne Belediyesi, sosyal projelerde gerçekleştirdiği çalışmalar ile takdir topluyor.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir