DEFNE BELEDİYESİ’NDEN ASK’YE DESTEK

Defne Belediyesi; Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) yönetimi ve Defne ilçesinde yer alan amatör spor kulüpleri ile bir araya geldi.

Defne Belediyesi Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşen buluşmaya, Gençlik Spor İlçe Müdürü Sedat Öntürk, ASKF Başkanı Mehmet Öztürk, ASKF Genel Sekreteri Haluk Görün ve Defne’ye bağlı amatör spor klüpleri katıldı.

Defne’ye bağlı 23 amatör spor kulübüne toplamda 75 bin TL destekte bulunan Defne Belediyesi’nin spora ve sporculara verdiği destek geleneksel hale geldi.

ÖZTÜRK: “DEFNE BELEDİYESİ HER ZAMAN YANIMIZDA”

Amatör spor kulüplerine verdiği desteklerden ötürü Başkan Yaman’a teşekkür eden ASKF Başkanı Mehmet Öztürk; “ Amatör Kulüplerimize 3 senedir desteğinizi esirgemediniz, her zaman yanımızda oldunuz. Yeni kurulmuş bir belediye olup, kısıtlı bütçenizle dahi futboldan, basketbol, karate, bilardoya;

brichten, boks, kıgboks, maiytay, atletizm, satranç, jimnastik ve dansa kadar 23 kulübümüze sağladığınız destekleriniz hem bizi hem sporcularımızı mutlu etti. Başkanımız Sayın Dr. İbrahim Yaman’a, Amatör Spor Kulüplerine gösterdiği hassasiyete, desteğe ve sporcularımızın başarısına olan inancına bir kez daha teşekkür ediyoruz.”sözlerine yer verdi.

BAŞKAN YAMAN: “SPORCULARIMIZIN BAŞARISI TÜM ÇABALARIMIZA DEĞER”

Defne’de sporun yaygınlaştırılmasını hedeflediklerini ve bu konuda ki desteklerini sürdüreceklerini söyleyen Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman; “Gençlerimizin sporu uğraş edinmelerini, sporla bütünleşmelerini önemsiyoruz. 2018; spor ile ilgili planladığımız projelerimizi hayata geçireceğimiz bir sene olacak. var. Defne’ye bir spor kompleksi kazandıracağız. Bu proje ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor.

Çekmece Futbol Sahasının revize çalışmaları da sürüyor. Sporcularımızın icra ettikleri sporu kaliteli ve en uygun ortamlarda yapabilmelerinin ulaşacakları başarıda oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Amatör Spor Kulüplerine verdiğimiz desteği sürekli kılmaya özen gösterdik ve
göstermeye de devam edeceğiz. Sporcularımıza üstün başarılar diliyoruz.” dedi.

ASKF Başkanı Mehmet Öztürk ve ASKF Genel Sekreteri Haluk Görün; desteklerinden ötürü Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’a plaket takdim etti.

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile Amatör Spor Kulüplerine bağlı sporcular, temsili çek eşliğinde hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

EBRU BEKEN DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP BAŞKANI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir