DEFNE BELEDİYESİ YENİ YILDA ONLARI UNUTMADI

Defne Belediyesi, yeni yıla girerken ihtiyaç sahiplerini unutmadı; çeşitli sürprizlerle hem ihtiyaç sahiplerinin ihtiyaçlarını giderdi, hem de yeni yıla girerken onları mutlu etti.

Defne Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce gerçekleştirilen çekyat, yatak, halı ve gıda yardımları ile ihtiyaç sahibi aileler yeni yıla mutlu bir başlangıç yaptı.

Yeni yıl öncesi Defne Belediyesi’nin sürpriziyle karşılaşan ihtiyaç sahibi aileler Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ve ekibine gönülden teşekkür ederek, yeni yılda unutulmadıkları için minnettar olduklarını dile getirdiler.

Yapılan çekyat, yatak, halı ve gıda yardımlarının yanı sıra  evleri kötü durumda olup onarım gücü olmayan 50 haneye maddi yardım desteği sağlayan Defne Belediyesi ekipleri, yeni yıla; mutlu ettikleri vatandaşların güzel dilekleri ile başlangıç yapacak olmaktan ötürü mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

 

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YONETM KURULU BASKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir