DEFNE BELEDİYESİ EKİPLERİ HER NOKTADA ÇALIŞIYOR

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, İlçe sınırları içerisinde farklı mahallelerde gerçekleştirdiği parke döşeme, betonlama ve yol açma çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Son olarak Harbiye 210 ve 211. sokaklarda parke döşeme çalışması gerçekleştiren ekipler, Çekmece Mahallesi 427.sokakta yeni yol açım çalışmalarına başladıklarını duyurdular.
Yeni yol açım çalışmalarının; hem ulaşımı kolaylaştırması hem de alt yapı hizmetlerine olanak sağlaması bakımından oldukça önemli olduğunu ifade eden ekipler, Toygarlı Mahallesi 20.sokakta gerçekleştirdikleri yol betonlama çalışmaları ile araç trafiğinin seyrini rahatlattıklarını belirttiler.
Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, belli bir plan program dâhilinde, kentin ihtiyaç duyulan her noktasında çalışma gerçekleştirdiklerinin altını çizdiler.

 

NURİYE YILDIRIM

NOVA MEDYA GRUP

İLETİŞİM ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir