Defne belediyesi 3 aralık dünya engelliler günü için panel düzenliyor

Defne Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde “Eğitim, Sağlık ve Sosyal Yaşamda Özel Bireyler” konulu bir panel düzenliyor.

Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşecek olan panele, Türkiye Otizm Derneği Kurucularından Şair-Yazar Canan Mat, Aile Hekimliği Uzmanı Uzman Doktor Serdal Kanuncu ve Aile Danışmanı Rehber Öğretmen Neslihan Seçkin katılım gösterecek.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde farkındalık yaratmayı amaçladıklarını ifade eden Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman: “Dezavantajlı vatandaşlarımızın, her alanda aktif olarak yer almalarını sağlamak, onların eksik değil farklı olduklarını anlamak ve uygulamak bakımından oldukça önemli bilgiler edineceğimiz panelimizi, birbirinden kıymetli panelistlerimizle gerçekleştireceğiz. Ülkemizin önemli bir yüzdeliğini oluşturan dezavantajlı kardeşlerimizin eğitim, sağlık ve sosyal yaşamda özel bireyler olduğunu konu alan panelimize tüm halkımızı bekliyoruz.” dedi.

3 Aralık Pazar Günü saat 14.00’te Akdeniz Mahallesi Dr. Atıf Seyfettinoğlu Parkı Akdeniz Defne Evi’nde gerçekleşecek panelde, Türkiye Otizm Derneği Kurucularından Şair-Yazar Canan Mat, Defne Belediyesi’nin armağanı olarak katılımcılara imzalı kitabını takdim edecek.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir