CUMHURİYETİN 95. YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA TAKSİM ANITI’NA ÇELENK SUNULDU

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda tören düzenlendi. İBB Başkanı Mevlüt Uysal ve İstanbul Valisi Vasip Şahin tarafından anıta çelenk sunuldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yılı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Taksim Cumhuriyet Anıtı’nda tören yapıldı. Törene İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, askeri ve mülki erkan, gaziler, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Tören çelenk sunumuyla başladı. İBB Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Valisi Vasip Şahin, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever tarafından anıta çelenk sunuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından tören sona erdi.

 

 

EBRU BEKEN

NOVA MEDYA

GRUP BAŞKANI

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir