ÇOMÜ Kreş Anneler Gününü Kutladı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Türkiye’nin en büyük kreşi Çocuklar Evi Kreş ve Anaokulu geçtiğimiz gün düzenledikleri etkinlikle anneler gününü kutladı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Türkiye’nin en büyük kreşi Çocuklar Evi Kreş ve Anaokulu geçtiğimiz gün düzenledikleri etkinlikle anneler gününü kutladı. Annelerinde davetli olduğu etkinlikte hazırlanan videolar duygu dolu anların yaşanmasına sebep olurken, kreş yetkilileri ve öğrencilerin gösterileri beğeni topladı.

ÇOMÜ Kreş’in Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda velilerden biri olan Elif YALÇIN Anneler Günü etkinliğiyle ilgili ÇOMÜ TV kamerasına konuştu.

ÇOMÜ Kreş Öğretmenlerinden Huriye AYDURAN ve Gizem YAŞAR’ da günün anlam ve önemine değindikleri konuşmalarında şu ifadelere yer verdi.

Anneler günü programı şarkılar, danslar ve ikramlarla devam etti.

Etkinlik öğrencilerin hazırladıkları hediyeleri öğretmenleri eşliğinde annelerine vermesiyle sona erdi.

Sabiha BAŞARAN

Sabiha Başaran

Çapanoğlu Medya Grup’un Yerel Yönetim Asistanı olana Sayın BAŞARAN 01 Ocak 1991 Mut/MERSİN doğumludur. Gaziantep Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümü mezunu ve Gaziantep Üniversitesi’n de formasyonunu tamamlayarak Biyoloji öğretmeni olmuştur. Çapanoğlu medya grup'ta iş yaşantısına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir