“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIKLI BÜYÜMELERİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN HER ŞEYİ YAPIYORUZ”

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in öncülüğünde kurulan Samandağ Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevinde 22 – 27 Kasım arasında kutlanan Ağız ve Diş Sağlığı Haftası sebebi ile çocuklara yönelik eğitim düzenlendi. Sutaşı Mahallesinde bulunan Samandağ Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevinde, Diş hekimi Meryem Emir tarafından verilen eğitimde; ağız ve diş sağlığı, beslenme, ağız bakımı ve diş fırçalama hakkında çocuklar bilgilendirildi.
Eğitimin sonunda Diş hekimi Meryem Emir tarafından çocuklara balon dağıtıldı ve çocuklar ile eğlenceli dakikalar geçirildi.

Samandağ Belediyesi kreş ve gündüz bakımevi tarafından yapılan açıklamada; “ öncelikle bütün diş hekimlerimizin “22 Kasım Diş Hekimliği Günü”nü ve ayrıca “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası”nı kutluyorum. Çocuklarımızı ağız ve diş bakımı konusunda bilgilendirdik. Onların sağlıklı büyümeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Hekimimize emeğinden ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir