Çocuklar HBB ile Eğlenerek Öğreniyor

Gelecek nesillerin sağlıklı yaşamlarına ve eğitim-öğretim hayatlarına katkı sunan Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve düşünsel gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

Hatay’ın ve Türkiye’nin aydınlık geleceğine ışık tutacak genç beyinlerin her zaman aynında olan ve ihtiyaçlarının karşılanması için yoğun çaba harcayan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın bu konudaki hassasiyetiyle hareket eden Sosyal Doku ekiplerinin son durağı Arsuz oldu.
Arsuz Konacık Kışlaçayı İlkokulu öğrencilerine eğitici yapboz hediye eden HBB ekipleri, öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. Aldıkları hediyeler karşısında sevinçlerini gizleyemeyen minik öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.
Eğitim camiasının yanında olarak yüksek karakterli bireylerin yetişmesine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirten HBB ekipleri, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir